Město Humpolec
Návrh usnesení
4. Zastupitelstva města
konaného dne 26.4.2023

Záměr prodeje části p.p.č. 2233/1, k.ú. Humpolec - Němec M.

Záměr prodeje části pozemkové parcely KN č. 2233/1 o výměře cca 150 m2 v katastrálním území Humpolec.

I. Zastupitelstvo města neschvaluje

záměr prodeje části pozemkové parcely KN č. 2233/1 o výměře cca 150 m2 v katastrálním území Humpolec.

II. Zastupitelstvo města ukládá

1. vedoucímu oddělení správy majetku
1.1.

informovat žadatele o výsledku jednání Zastupitelstva města Humpolec.

Termín: 26.5.2023

Předkladatel:Ing. Petr Machek
Zpracovatel:Kateřina Kocmanová, Oddělení správy majetku
Vyjádření:
Na vědomí:
Předpokládaná doba trvání:00:05
Text důvodové zprávy:

O prodej části pozemkové parcely KN č. 2233/1 o výměře cca 150 m2 v katastrálním území Humpolec požádal pan ░░░░ Němec, bytem ░░░░ ░ . Pan Němec je majitelem sousedního pozemku - zahrádky Nad lomem. Na požadovaném pozemku by žadatel vystavěl chatku, aby nezasahoval do pozemku stávající zahrádky. Cena pozemku bude stanovena dle pravidel o prodeji pozemků z majetku města Humpolec. Dle územního plánu je tento pozemek veden jako plochy smíšené nezastavěného území a výstavba chatky na tomto pozemku je nepřípustná. Na základě tohoto Oddělení správy majetku nedoporučuje schválit záměr prodeje výše uvedené části pozemku v katastrálním území Humpolec.

Materiál obsahuje:Příloha - Němec M AA (Veřejná)
Materiál projednán:
Přizváni: